CA719 ΤΡΟΧΑΛΙΑ ΚΟΜΠΡΕΣΣΕΡ CLUTCH ASSEMBLY ZEXEL ZEXEL - TM08 / 13/15 / 16HD For compressors: TRANSPORT
- Κωδικός Προϊόντος: ΤΡΟΧΑΛΙΑ ΚΟΜΠΡΕΣΣΕΡ ZEXEL CA719 CLUTCH ASSEMBLY
Εκδήλωση ενδιαφέροντος
Συμπληρώστε τη παρακάτω φόρμα προκειμένου να σας ενημερώσουμε για τη τιμή και τη διαθεσιμότητα του επιλεγμένου προϊόντος.
Περιγραφή
INFORMATION
| Brand | BUSES |
|---|---|
| Component status | Replacement |
| Pulley wheel diameter [mm] (measured on grooves) | 152 |
| Number of grooves | 10 |
| Voltage | 12 V |
| Inner bearing diameter | 40 mm |
| Outer bearing diameter | 68 mm |
| Bearing width A | 30 mm |
| Manufacturer | ZEXEL |

